LEOPOLD FARE. Olja på duk, "Het dag i Ságaro spanska pyrenéerna" signerad.

239394. LEOPOLD FARE. Olja på duk, "Het dag i Ságaro spanska pyrenéerna" signerad.

56 x 69 cm.

Något ospänd duk.

Leopold Fare (1926–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 69 cm.

Något ospänd duk.

Leopold Fare (1926–1996)

Antal besök: 3 682