VASER, 3 st. Werner Uhl samt Lino Sabattini, Studio Linie, Rosenthal, 19/2000-tal.

239354. VASER, 3 st. Werner Uhl samt Lino Sabattini, Studio Linie, Rosenthal, 19/2000-tal.

Höjd 12.5-20.5 cm.
Vas, formgivare Werner Uhl. Studio Linie, Rosenthal.
Rosenthal
Vaser, ett par. Formgivare Lino Sabattini.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12.5-20.5 cm.
Rosenthal

Bruksslitage.

Antal besök: 1 880