HYLLSYSTEM, stringmodell, 1950/60-tal.

239327. HYLLSYSTEM, stringmodell, 1950/60-tal.

Bestående av: 2 konsoler, 4 hyllplan, 2+2 gavlar, 8 st stabilitetsreglar, konsol och hyllplans längd ca 79 cm, kosolernas bredd 30, höjd 42 cm, gavlarnas höjd 105 resp. 156 cm.

Slitage, repor mindre rostangrepp, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 023