TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1900-talets mitt.

239304. TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1900-talets mitt.

Hopfällbara stolar och bord, senare bemålade i vitt samt blått.
Stolar, Bredd:46, Höjd:78 cm
Bord, Diam: 90, Höjd: 68 cm.

Bruksslitage. Flagnad färg, rostfläckar, en bräda sönder på stolsrygg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar, Bredd:46, Höjd:78 cm
Bord, Diam: 90, Höjd: 68 cm.

Antal besök: 671