HYLLSYSTEM "Royal System", Poul Cadovius, Danmark, 1900-talets tredje kvartal.

239244. HYLLSYSTEM "Royal System", Poul Cadovius, Danmark, 1900-talets tredje kvartal.

En tidningshylla längd 80 och bredd 36 cm.
3 st skenor, höjd 198 cm.
Skåp, 2 fack, längd 79,5, bredd 35,5 cm, höjd 43 cm.
Skrivklaff, hörnskrivklaff, 79,5 cm.
Hörnhylla.
Arkitektlampa.
7 fästen, i olika modell.
Teakfaner.

Bruksskick.
Lampa ej funktionstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 st skenor, höjd 198 cm.
Hörnhylla.
Arkitektlampa.
7 fästen, i olika modell.
Teakfaner.

Bruksskick.
Lampa ej funktionstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 952