STOLAR, 4 stycken, Dux, design Sam Larsson, 1900-talets andra hälft.

239233. STOLAR, 4 stycken, Dux, design Sam Larsson, 1900-talets andra hälft.

Kromad ställning, kädsel i vinröd alcantara.
Rygghöjd 78 cm.

Bruksslitage på benställning.
Hårt bruksslitage på klädsel med fläckar och slitet ytskikt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 78 cm.

Bruksslitage på benställning.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 981