SÄNGAR, 1 par, järn, 1900-talets första hälft.

23921. SÄNGAR, 1 par, järn, 1900-talets första hälft.

Vitmålade. Bäddmått ca 81 x 195 cm.

Slitage, en hjultrissa lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, en hjultrissa lös.

Antal besök: 879