BRICKBORD, ek, 1920-tal. FOTPALLAR, 2 st samt BYRÅSPEGEL, mahogny.

23920. BRICKBORD, ek, 1920-tal. FOTPALLAR, 2 st samt BYRÅSPEGEL, mahogny.

Brickbordet fällbart. Längd 84, bredd 51, höjd 78 cm.
Byråspegel höjd 51 cm.

Byråspegel med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Byråspegel höjd 51 cm.

Byråspegel med skador.

Antal besök: 928