BRICKA, jadeit, Kina, 1900-tal.

239178. BRICKA, jadeit, Kina, 1900-tal.

30 x 45 cm.

Skiftningar i brunt i en linje från ena handtaget. Spricka?
Nagg i ett hörn.
Några mycket små nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 45 cm.

Nagg i ett hörn.
Några mycket små nagg.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 039