STOLAR, 5 st snarlika, 2 st, Kai Kristensen Mod nr: 31, 1960-tal.

239069. STOLAR, 5 st snarlika, 2 st, Kai Kristensen Mod nr: 31, 1960-tal.

Stolar, 3 st, teak
Stolar, 2 st, teak.

Bruksslitage, stötmärke
1 st med mindre spricka fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar, 3 st, teak
Stolar, 2 st, teak.

Bruksslitage, stötmärke
1 st med mindre spricka fot.

Antal besök: 1 271