SKRIVBORD, sk Partners desk, 1900-talets första hälft.

239055. SKRIVBORD, sk Partners desk, 1900-talets första hälft.

Går att sitta från båda håll, ek.
Skrivbordet är i tre delar skruvar medföljer.
Bredd 169 cm
Djup 100 cm
Höjd 76 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 169 cm
Djup 100 cm
Höjd 76 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 876