BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft.

238985. BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft.

Etikettmärkt FM Made in Denmark, höjd ca 52 cm.

Slitage, repor och buklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och buklor.

Antal besök: 651