STOLAR 4 st, Niels O. Möller för J.L. Møller, Danmark 1950/60-tal.

238844. STOLAR 4 st, Niels O. Möller för J.L. Møller, Danmark 1950/60-tal.

Etikettmärkta, skinnklädsel.

Slitage, repor, sitsar med hårt slitage, trästomme ställvist blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkta, skinnklädsel.

Antal besök: 1 510