BÄNK, lackerat trä, Sigurd, IKEA.

2388303. BÄNK, lackerat trä, Sigurd, IKEA.

Bänk i rödlackerat trä, modell Sigurd, IKEA.
Mått: längd 114, bredd 43, höjd 45 cm.

Bruksslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 757