FIGURINER, glas och sten, 8 stycken, Asien, 1900-tal.

238808. FIGURINER, glas och sten, 8 stycken, Asien, 1900-tal.

2 fiskar, 2 lejon, 1 häst, 2 figurscener och en noshörning.
Höjd 3-10 cm.

Flertal skador.
Lagningar och avslagna delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 3-10 cm.

Flertal skador.
Lagningar och avslagna delar.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 688