Utdragbar skiva i svart laminat på ena gaveln.
Höjd 56 cm.
Längd 120 cm.
Längd med skivan utdragen ca 148 cm.
Bredd ca 55 cm.
Bruksskick.
Repor.
Höjd 56 cm.
Längd 120 cm.
Bredd ca 55 cm.
Bruksskick.
Repor.