GOLVUR, vitmålat, 1800-talets förra hälft.

23869. GOLVUR, vitmålat, 1800-talets förra hälft.

Svängd form. Höjd ca 210 cm. Lod och pendel finnes.

Slitage. Urtavla restaurerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Urtavla restaurerad.

Antal besök: 1 109