Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Fiskeutrustning
FISKERULLAR, Record Rullen nr. 1600 samt nr. 1300, A.B Urfabriken Svängsta, 1900-talets mitt.
238677. FISKERULLAR, Record Rullen nr. 1600 samt nr. 1300, A.B Urfabriken Svängsta, 1900-talets mitt.
I originalaskar.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
I originalaskar.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
4 445