PARTI MÄSSING, 11 delar, Pierre Forsell, Skultuna, 1900-tal.

238610. PARTI MÄSSING, 11 delar, Pierre Forsell, Skultuna, 1900-tal.

Supkuppar kommer i originaletuier.
Ljusstakar, 5 st. Höjd ca 4 - 17 cm
Supkoppar, 6 st. Diameter ca 6 cm.

Slitage. Hösta ljusstaken med smärre stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 704