SNEDKLAFFSEKRETÄR med VITRINÖVERDEL, engelsk stil, 1900-talets senare del.

238607. SNEDKLAFFSEKRETÄR med VITRINÖVERDEL, engelsk stil, 1900-talets senare del.

Delbar, vitrindel med två dörrar och 2 hyllor i trä. Sekretär med skrivskiva och lådinredning. Mässingsbeslag. Höjd 186, längd 92, bredd 46 cm.

Slitage, repor och slagmärken samt fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 905