PARTI GLAS, 3 delar, Bl.a "Harlequin" Berit Johansson, Gense.

238558. PARTI GLAS, 3 delar, Bl.a "Harlequin" Berit Johansson, Gense.

2 st champagneglas, Harlequin, Berit Johansson, Gense. Höjd 27 cm. Signerad Gense B Johansson.
Skål, Royal Copenhagen Crystal. Diameter 16,5 cm. Höjd 4,5 cm. Etikettmärkt.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 5 247