MALTE AXELSSON. SERIEGRAFIER 5 st, Sluss-trollen Rull 1963, signerade och numrerade 19/150.

238549. MALTE AXELSSON. SERIEGRAFIER 5 st, Sluss-trollen Rull 1963, signerade och numrerade 19/150.

30x60 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

30x60 cm.

Ej examinerade ur ram.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 496