MALTE AXELSSON. SERIEGRAFIER 5 st, Sluss-trollen Rull 1963, signerade och numrerade 19/150.
238549. MALTE AXELSSON. SERIEGRAFIER 5 st, Sluss-trollen Rull 1963, signerade och numrerade 19/150.
30x60 cm.
Ej examinerade ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
30x60 cm.
Ej examinerade ur ram.
Leiflers Auktionshus
3 496