LENA A LINDERHOLM. FÄRGLITOGRAFIER, 2 st samt KANNA och MUGGAR/VASER, 2 st, keramik.

238535. LENA A LINDERHOLM. FÄRGLITOGRAFIER, 2 st samt KANNA och MUGGAR/VASER, 2 st, keramik.

Litografier, signerade och numrerade 153/250, ca. 38x28 cm.
Kanna, muggar, höjd ca. 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 974