ODD HELMERSEN. "Lönsdalen, Norge". Akvarell. Signerad och dat -93.

23851. ODD HELMERSEN. "Lönsdalen, Norge". Akvarell. Signerad och dat -93.

22,5 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

22,5 x 30 cm.

Antal besök: 2 266