238491. STOR THORNET TISSCH.
238491. STOR THORNET TISSCH.
Utdragbar med två insatsplattor.
Förkromad metallbas, bok topp.
Höjd 74,5 cm.
Diam. 120 cm.
Kan förlängas till 240 x 120 cm med två skärplattor vardera.
tecken på slitage. Fot på platser med repor från skor etc. bordsskiva med normala till smärre tecken på slitage pga användning.
Höjd 74,5 cm.
Diam. 120 cm.