MATSALSMÖBEL, 8 delar, Alsterbro, 1900-talets andra hälft.

238476. MATSALSMÖBEL, 8 delar, Alsterbro, 1900-talets andra hälft.

Bord diameter 110, två iläggsskivor om 50 cm vardera.
Sex stolar, höjd 100.
Vitrinskåp längd 120, bredd 43, höjd 150 cm.

Smärre bruksslitage, mindre märke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sex stolar, höjd 100.

Antal besök: 1 504