LJUSKRONA, barockstil, höjd 75 cm, 1900-tal.

238475. LJUSKRONA, barockstil, höjd 75 cm, 1900-tal.

Sex ljuspunkter. Diameter ca 49 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 925