PLAFOND, tyg, Art Deco, 1900-talets första hälft.

238369. PLAFOND, tyg, Art Deco, 1900-talets första hälft.

Diameter ca 45 cm.

Slitage, smärre fläckar, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 45 cm.

Antal besök: 3 602