KARMSTOLAR, ett par, "Ambassadör", Carl Malmsten, Åfors Möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.

238339. KARMSTOLAR, ett par, "Ambassadör", Carl Malmsten, Åfors Möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.

Stomme i valnöt. Höjd 95 cm.

Bruksslitage, torkad stoppning och fläckar på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stomme i valnöt. Höjd 95 cm.

Antal besök: 811