VITRINSKÅP, Louis VXI-stil, 1900-tal.

23828. VITRINSKÅP, Louis VXI-stil, 1900-tal.

Fanerad i rosenträ och valnöt. Dekor med intarsia och bronser. Höjd 152, längd 85, bredd 37 cm. Nyckel finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 172