SEKRETÄR, 1900-tal.

SEKRETÄR, 1900-tal.
238249. SEKRETÄR, 1900-tal.

Med spegel. Längd 85 bredd 44 höjd 111 cm.

Slitage, fläckar, fanerskador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
238249. SEKRETÄR, 1900-tal.

Nycklar saknas.

Antal besök: 924