Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
BRICKA, koppar, jugend, Harald Linder, Uddevalla, stämpelsignerad, tidigt 1900-tal.
23822. BRICKA, koppar, jugend, Harald Linder, Uddevalla, stämpelsignerad, tidigt 1900-tal.
Dekor med blommor.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Dekor med blommor.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
2 541