JULIUS GREGERSEN. Akvarell på pannå, "Petter från Bergquara", signerad, och daterad 1906.

238226. JULIUS GREGERSEN. Akvarell på pannå, "Petter från Bergquara", signerad, och daterad 1906.

"Petter från Bergquara ,Kpt. C.W. Wetterlind", ca 51 x 75 cm.

Fuktskadad. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 415