NALLEBJÖRNAR, HUNDAR, kläder med mera. Bland annat STEIFF.Dokumentation över ett påhittat kungarike med personligheter i form av djur.

238218. NALLEBJÖRNAR, HUNDAR, kläder med mera. Bland annat STEIFF.Dokumentation över ett påhittat kungarike med personligheter i form av djur.

4 björnar och en hund med äldre STEIFF-märke i örat, 12 - 18 cm. 3 nyare björnar med nyare Steiff-märke, 15 - 17 cm. Sittande hund med äldre STEIFF-märke, 16 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 916