ARSENIJ PETROVIC SOSNOVSKIJ. Kustbild, olja på duk, signerad.

238203. ARSENIJ PETROVIC SOSNOVSKIJ. Kustbild, olja på duk, signerad.

50 x 60 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 60 cm.

Fläckar.

Antal besök: 1 515