Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
C E VIDGREN. Vinterbild, olja på duk, signerad 1894.
238166. C E VIDGREN. Vinterbild, olja på duk, signerad 1894.
67 x 45 cm.
Veck, bucklig.
Gör en kostnadsfri värdering!
67 x 45 cm.
Veck, bucklig.
Göteborgs Auktionsverk
2 209