TROPIKHJÄLM samt HATTASK.

238138. TROPIKHJÄLM samt HATTASK.

Tropikhjälm, innermått ca 55 cm.

Slitage, fläckar. Invändiga skador på hattask.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 288