GUNGSTOL, Thonet, tidigt 1900-tal.

238128. GUNGSTOL, Thonet, tidigt 1900-tal.

Rottingsits.
Bredd 50 cm.

Åldersslitage samt sprickor.
Rotting utbytt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rottingsits.
Bredd 50 cm.

Åldersslitage samt sprickor.
Rotting utbytt.

Antal besök: 3 318