238128. GUNGSTOL, Thonet, tidigt 1900-tal.

Rottingsits.
Bredd 50 cm.

Åldersslitage samt sprickor.
Rotting utbytt.

Rottingsits.
Bredd 50 cm.

Åldersslitage samt sprickor.
Rotting utbytt.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Kalmar Auktionsverk
Föremålsnr
238128

Om auktionshuset

Namn
Kalmar Auktionsverk AB
Momsnr
SE556940372701
Org.nr
556940-3727
Telefon
0770-780888
Adress

Slöjdaregatan 1
393 53 Kalmar
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 688