BORDSLAMPA, jugend, 1910/20-tal.

238118. BORDSLAMPA, jugend, 1910/20-tal.

Stativ i hamrad koppar, samt metall.
Originalkupa med spindelnätsdekor.
Höjd 41 cm.

Åldersslitage.
Kupa med mindre nagg på insidan.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 41 cm.

Åldersslitage.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 955