GUSTAF FOGELBERG. Akvareller, 6 st, Jönköpingsmotiv.

238099. GUSTAF FOGELBERG. Akvareller, 6 st, Jönköpingsmotiv.

Signerade på passepertout, Fogelberg.
17.5 x 11cm.

Ej examinerade ur ram. Paasepertout gulnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

17.5 x 11cm.

Antal besök: 9 879