VÄGGUR, BORDSUR, 6 st, 1900-talets mitt.

238084. VÄGGUR, BORDSUR, 6 st, 1900-talets mitt.

Metall, glas, keramik, trä. Gletsch, Diehl, Kaiser, Gyros, Junghans.
Diam ca 20 cm.
Höjd 20-26 cm.

Slitage, erosion, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diam ca 20 cm.
Höjd 20-26 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 856