ELASTOLIN WESTERN 20 delar, en PRÄRIEVAGN och en RIDDARE.

238080. ELASTOLIN WESTERN 20 delar, en PRÄRIEVAGN och en RIDDARE.

Varav en TIPPLE-TOPPLE. /,5 cm serien.

Smärre skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre skador och slitage.

Antal besök: 1 195