GOLFSET samt BAG, 1900-tal.

GOLFSET samt BAG, 1900-tal.
238052. GOLFSET samt BAG, 1900-tal.

3 träklubbor och 6 järnklubbor i brun läderbag från Palmgrens Stockholm.

Slitage, skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 084