SPEGEL, tidigt 1900-tal.

SPEGEL, tidigt 1900-tal.
237911. SPEGEL, tidigt 1900-tal.

Facettslipat glas med ram i ek. Ca 72 x 47 cm.

Slitage. Bakstycke i papp. Bakstycke sitter löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 989