KANDELABRAR, 1 par, för 5 ljus, nysilver, 1800-tal.

23788. KANDELABRAR, 1 par, för 5 ljus, nysilver, 1800-tal.

Med dekor av Serafer, stämplade GBC, höjd 58 cm.

Slitage, en fot med slag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, en fot med slag.

Antal besök: 1 630