SMINKBORD, STOLAR, 1 par " Birgitta " Carl Malmsten, 1900-talets mitt.

237849. SMINKBORD, STOLAR, 1 par " Birgitta " Carl Malmsten, 1900-talets mitt.

Sminkbord 86 x 48 , höjd 80 cm
Höjd med spegel 120 cm.

Bruksslitage, krackelerad färg, stolar med dålig stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd med spegel 120 cm.

Antal besök: 1 797