LARS ERIK FALK. Komposition, seriegrafi, sigenrad och numrerad 136/200.

23784. LARS ERIK FALK. Komposition, seriegrafi, sigenrad och numrerad 136/200.

Daterad 1989, 31 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad 1989, 31 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 228