TVÄTTGRYTA, koppar, med träinsats.

237787. TVÄTTGRYTA, koppar, med träinsats.

Höjd 37, diam 65 cm.

Slitage, lagning vid ena handtaget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37, diam 65 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 896