PENNA, kulspets med kartong, Cartier, Paris.

237709. PENNA, kulspets med kartong, Cartier, Paris.

Kulspetspenna, längd 13,5 cm
Kork stämplad med logga, Made in France
Kartong stämplad les Must de Cartier, Paris.

Bruksskick
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kulspetspenna, längd 13,5 cm

Bruksskick
Ej funktionstestad.

Antal besök: 1 365