VAS i silver, Eric Löfman, MEMA, Lidköping, 1992.

237675. VAS i silver, Eric Löfman, MEMA, Lidköping, 1992.

Vikt 185 gram.
Höjd ca 12 cm.
7,5x7,5 cm.
Märkt: 830, MEMA, L, Kattfot, S, S10 (1992), Handmade, Löfman, 830.
Gravyr: Svenskt Oaks 1993.

Gravyr: Svenskt Oaks 1993
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 185 gram.
Höjd ca 12 cm.
7,5x7,5 cm.
Gravyr: Svenskt Oaks 1993.

Gravyr: Svenskt Oaks 1993
Repor.

Antal besök: 2 070